Kylie Minogue oczarowała polską publiczność na Open'er Festival [WIDEO]

Jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd muzyki pop wystąpiła w Gdyni podczas Open'er Festival 2019.

Za nami kolejna edycja jednego z największych festiwali w Polsce - Open'er Festival. W piątek 5 lipca 2019 roku na finał trzeciego dnia wystąpiła Kylie Minogue. Koncert australijskiej gwiazdy już został okrzyknięty najatrakcyjniejszym show w historii całego festiwalu! Fani bawili się przy największych hitach artystki. Nie zabrakło takich klasyków jak "Locomotion", "I Should Be So Lucky" czy "Can’t Get You Out of My Head".

Zobaczcie fragmenty tego niezwykłego koncertu:

 
 
 
 

Kylie opublikowała również na swoim fanpage'u wideo zza kulis występu na Open'er Festival. Artystka podziękowała fanom za bardzo ciepłe przyjęcie w zimy wieczór.

Przypominamy, że 28 czerwca 2019 roku do sprzedaży trafił album  "Step Back In Time: The Definitive Collection" z największymi hitami gwiazdy oraz jednym premierowym utworem "New York City". Już w pierwszym tygodniu sprzedaży krążek trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii

Kylie Minogue urodziła się 28 maja 1968 roku Melbourne. Piosenkarka ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni "Golden" miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go single "Dancing" i "Stop me from Falling". Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Gwiazda w 2018 roku obchodziła swoje 50. urodziny.

Zobaczcie koniecznie nasze zestawienie, w którym przedstawiliśmy jej największe metamorfozy.

Cobyście powiedzieli na kolejny tym razem klubowy koncert Kylie Minogue w Polsce? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!