Dziecięcy chór nagrał wzruszającą wersję hitu z "Aladyna" [WIDEO]

Utwór "Speachless" pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmowej wersji kultowej animacji Disneya. W takiej aranżacji brzmi magicznie. Posłuchajcie!

W maju 2019 roku do kin trafiła aktorska wersja „Aladyna” w reżyserii Guy'a Ritchiego. W filmie w głównych rolach mogliśmy zobaczyć Willa Smitha jako Dżina i Naomi Scott w roli Dżasminy. To właśnie ona wykonuje nowy utwór „Speechless”, który powstał na potrzeby produkcji. Piosenka bardzo szybko stała się wielkim hitem. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji to koniecznie posłuchajcie wykonania Naomi.

 

Utalentowany chór dziecięcy Rise Up Children's Choir nagrał własną wersję tego utworu. Powstał do niej również teledysk, który ma już ponad milion wyświetleń! Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Internauci w komentarzach zachwycają się ich wykonaniem:

Miałem gęsią skórkę, gdy zaczęli śpiewać. Wspaniały cover i wspaniałe dzieci!
Brawo! Wzruszyłam się słuchając ich wykonania!
Magiczne wykonanie. Czekam na ich kolejne produkcje!

Chór Rise Up Children's Choir przyjmuje dzieci od 8 do 18 roku życia. Wykonują piosenki z różnych gatunków muzycznych. Tak sami opisują swoją działalność:

Każde dziecko rodzi się z talentami i pasjsami. Rise Up Children's Choir to miejsce, w którym młodzi wokaliście są zachęcani do realizowania swoich pasji i celebrowania życia poprzez twórczą ekspresję i osobiste odkrycia, zarówno jako członkowie chóru, jak i na co dzień.

Jak oceniacie ich wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!