Poznaliśmy nazwisko pierwszego jurora "The Voice of Poland"

Marcin Michałowski
10.07.2019 12:38
#1, odcinek the Voice of Poland LIVE

#1, odcinek the Voice of Poland LIVE (VIPHOTO/East News)

Już we wrześniu powróci nowa edycja jednego z najpopularniejszych talent show w Polsce. Wiadomo już, kto zasiądzie na jednym z jurorskich foteli.

Przed nami dziesiąta edycja programu „The Voice Of Poland”. Premierowe odcinki show zostaną wyemitowane w jesiennej ramówce TVP2. Do tej pory temat trenerów był owiany wielką tajemnicą. Poznaliśmy właśnie nazwisko pierwszego z jurorów. Został nim Kamil Bednarek! Informację tę potwierdził jego manager. 

Podobno o kolejne fotele jurorskie walczą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Za udział talent show trener może zarobić nawet 200 tys. zł.

Przypomnijmy, że poprzedniej edycji show uczestników szkolili Michał Szpak, Patrycja Markowska, Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży.

Ostatnio Kamil Bednarek powrócił po kilkumiesięcznej przerwie z nowym materiałem. Artysta postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę i udostępnił nowy utwór "Możemy więcej", który ma spore szanse, aby zostać hitem tegorocznych wakacji. 

 

Przypomnijmy, że Bednarek w podobnym stylu stworzył hit poprzednich wakacji „Talizman”, który przez kilka tygodni królował na pierwszych miejscach list przebojów. Singiel pochodzi z albumu o tym samym tytule. Krążek uzyskał status złotej płyty, sprzedając się w nakładzie ponad 15 tys. egzemplarzy.

PYTANIE Kogo chcielibyście zobaczyć w jury 'The Voice Of Poland'?

 Doda
 Andrzej Piaseczny
 Patrycja Markowska
 Michał Szpak
 Beata Kozidrak
 Justyna Steczkowska
 Natalia Nykiel
 Ewa Farna
 Piotr Cugowski
 Dawid Podsiadło
 Kayah
 Ewelina Flinta
 Marek Piekarczyk
 Urszula
 Ewelina Lisowska
Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!