Zespół Westlife wykonał po raz pierwszy na żywo nowy singiel "Dynamite"

Marcin Michałowski
11.07.2019 09:20
Westlife 'Dynamite' 6.7.2019 The Twenty Tour Croke Park, Dublin

Westlife 'Dynamite' 6.7.2019 The Twenty Tour Croke Park, Dublin (Youtube)

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu zespołu Westlife. Już teraz możecie posłuchać kolejnego singla, który promuje wydawnictwo!

Na początku października 2018 roku grupa Westlife za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że po kilku latach nieobecności wraca na scenę. Krótko po tym udostępnili pierwszy singiel "Hello My Love", zapowiadający nowy album "Spectrum". Nie tak dawno do sieci trafił utwór "Dynamite", który jest kolejnym przedsmakiem tego, co usłyszymy na płycie. Panowie wykonali go po raz pierwszy na żywo podczas koncertu w Dublinie. 

Zobaczcie nagranie:

 

Jedenasty album irlandzkiego boysbandu pod tytułem "Spectrum" trafi na półki sklepowe 8 listopada 2019 roku. Promują go dwa single "Hello My Love" i "Better Man". Na płycie gościnnie wystąpią James Bay i Ed Sheeran! 

Udało nam się zawrzeć na nim wszystko, co kochamy w muzyce, emocjonalne ballady i taneczne kawałki, które idealnie się sprawdzą podczas naszych stadionowych koncertów! Jesteśmy bardzo dumni z tego albumu. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą mogli go posłuchać!

Zespół Westlife został założony dwadzieścia lat temu w 1998 roku w Irlandii. Mają na swoim koncie aż 10 singli takich jak „Mandy” czy „You Raise Me Up”, które królowały na pierwszych miejscach list przebojów. Wydali łącznie dziesięć studyjnych albumów, w tym ostatni „Gravity” ukazał się w 2010 roku.

Chcielibyście zobaczyć Westlife na koncercie w Polsce? ;)

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!