Jennifer Lopez pokazała kulisy swojej trasy koncertowej [WIDEO]

Kilka tygodni temu Jennifer Lopez rozpoczęła wielką trasę koncertową"It's My Party Tour". Artystka pokazała kulisy swojego spektakularnego show.

Fani artystki z niecierpliwością wyczekują nowej płyty. Wszystko wskazuje na to, że ukaże się ona jeszcze w 2019 roku. J.Lo jest w ostatnim czasie bardzo aktywna zawodowo. Oprócz kariery aktorskiej i udziału w dwóch dużych produkcjach wyruszyła w trasę koncertową "It's My Party Tour". Podczas jednego z koncertów wystąpiła na scenie ze swoją 11-letnią córką Emmą. Na oficjalnym kanale Youtube artystki pojawiły się materiały zza kulis, na których doskonale widać, ile pracy trzeba włożyć w tak wielkie przedsięwzięcie. 

Zobaczcie wideo:

 

Jennifer Lopez urodziła się 24 lipca 1969 roku w Nowym Jorku. Od zawsze potrafiła świetnie łączyć swoją karierę aktorską i muzyczną. Już wieku 17 lat zagrała pierwszą rolę w filmie „Moja mała dziewczynka”. Tańczyła między innymi u boku New Kids on the Block i Janet Jackson.

W 1997 roku była nominowana do Złotego Globu za film „Selena”, który otworzył jej drzwi do świata kina. Jej debiutancki album „On the 6” z 1999 roku pokrył się potrójną platyną. Jennifer wydała 8 studyjnych albumów, sprzedając łącznie blisko 80 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie.

Co byście powiedzieli na koncert J.Lo w Polsce? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!