Michał Szpak zaśpiewał w kościele "Ave Maria". Fani są zachwyceni! [WIDEO]

Wokalista już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów coverami największych polskich przebojów. Tym razem sięgnął po popularną pieśń kościelną. Widać, że Michał w takim repertuarze odnajduje się rewelacyjnie.

Michał Szpak swoimi występami na żywo, zawsze zachwyca publiczność. Potrafi odnaleźć się dosłownie w każdym repertuarze i gatunku muzyki. Przypomnijmy, że swoją przygodę z muzyką zaczynał w zespole hardrockowym! Ostatnio zaskoczył fanów wykonaniem trudnego utworu "Ave Maria". Krótkie nagranie z kościoła, które artysta udostępnił na swoim Instagramie, bardzo szybko stało się hitem w polskim internecie.

Zobaczcie, jak sobie poradził:

 

Internauci w komentarzach zachwycają się go wykonaniem:

Fenomenenalne wykonanie. Bardzo emocjonalne, bo dla przyjaciela. Szkoda, że tylko fragment, ale nawet ten mały urywek budzi ogromny podziw dla talentu naszego Szpaczka.
Pięknie brawo Michał!
To było bezbłędne... no normalnie dreszcze.
Prawdziwy talent! Szaucn Michał! Wspaniałe wykonanie! 

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy wokalista podjął się zaśpiewania tego trudnego utworu. W internecie można znaleźć nagranie sprzed 8 lat, na którym Michał wykonuje "Ave Maria" w całości.

 

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Jak Wam się podoba wykonanie Michała? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!