Polscy fani szykują niespodziankę dla Pink!

Artystka wystąpi ze swoim wielkim show na Stadionie Narodowym już w najbliższą sobotę 20 lipca 2019 roku.

Trasa koncertowa "P!NK’s Beautiful Trauma World Tour", która zaczęła się w Phoenix w marcu 2018, zelektryzowała już publiczność w Ameryce, Australii i Nowej Zelandii. Teraz jej show będą mogli zobaczyć również polscy fani. Przygotowali oni dla swojej idoli dwie niespodzianki w postaci akcji koncertowych.

Na oficjalnym wydarzeniu fanklubu możemy przeczytać.

Podczas piosenki „Who Knew” chcielibyśmy, aby każdy zapalił różowe światełko z myślą o kimś, kto jest dla niego ważny, kto odszedł i kogo chciałby upamiętnić  Do tego celu, można użyć różowego światełka w telefonie, lub różowej bibułki przyłożonej do lampy telefonu. Szczególną osobą, którą my organizatorzy, a także inni aktywni członkowie polskiego fanclubu P!nk i człowiekiem, który został inspiracją dla tej akcji, jest Kacper nasz wieloletni przyjaciel, wielki fan P!nk, który odszedł od nas niespodziewanie 2 lata temu w wieku 17 lat. O znaczeniu tej akcji zostanie poinformowana sama Artystka, dla której, jak każdy wie, piosenka ta ma szczególne znaczenie.
Druga akcja zostanie przeprowadzona podczas ostatnich wersów piosenki „What About Us”. Każda osoba na koniec utworu podniesie do góry kartkę (A4) z napisem, który odzwierciedla, co jest dla niego istotne np. rodzina, miłość, równość itd. (napis w języku angielskim). Pozostawiamy możliwość wyboru tego, co kto chce umieścić, jednak informujemy, że akcja ma mieć wydźwięk pozytywny, dlatego unikamy haseł, które mogą zostać źle wykorzystane i źle zrozumiane. W miarę możliwości, kto może niech ma przy sobie więcej egzemplarzy dla osób, które nie będą takich posiadać. 
 

Pink jest autorką takich przebojów jak "Trouble", "Most Girls", "So What", "Raise Your Glass", "Just Give Me a Reason" czy "Get the Party Started". Sprzedała ponad 60 milionów płyt i 84 milionów singli na całym świecie.

Dorobek gwiazdy zamyka album "Beautiful Trauma", który ukazał się w 2017 roku. 

Wybieracie się na koncert Pink?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!