"Bohemian Rhapsody" z kolejnym wielkim sukcesem [WIDEO]

Ta kultowa piosenka z repertuaru zespołu Queen ma już na swoim koncie wiele wyróżnień. Teraz można do nich dodać kolejne.

Teledysk do wielkiego przeboju Queen "Bohemian Rhapsody" przekroczył magiczną liczbę miliarda wyświetleń w serwisie Youtube! Do tej pory udało się to niewielu zespołom rockowym. Wcześniej do tego grona dołączyły hity Linkin Park, Guns N’ Roses czy Coldplay

Z tej wyjątkowej okazji zespół Queen przygotował dla fanów niespodziankę. Do sieci trafiła odświeżona wersja teledysku w jakości HD! Wygląda rewelacyjnie! Sami zobaczcie:

 

Kilka miesięcy temu utwór „Bohemian Rhapsody” przekroczył liczbę 1,6 miliarda odtworzeń w streamingu na całym świecie. Wynik ten to suma odtworzeń z wszystkich platform streamingowych takich jak Spotify, Apple Music czy Deezer oraz wyświetleń w na kanale Youtube. Na pozostałych miejscach uplasowały się następujące utwory „Smells Lile Teen Spirit” Nirvany, „Sweet Child O' Mine” i „November Rain” Guns N' Roses oraz „Take On Me” zespołu A-ha.

Piosenka ta zyskała drugie życie, dzięki filmowi „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera, który znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu najpopularniejszych muzycznych biografii. Obraz przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

Gratulujemy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!