"Always": Zobacz koncertowe wykonanie wielkiego hitu Bon Jovi

Marcin Michałowski
22.07.2019 13:33
Always - 2019 This House Is Not For Sale Tour (Live from Wembley)

Always - 2019 This House Is Not For Sale Tour (Live from Wembley) (Youtube)

Amerykański zespół dwa tygodnie temu po raz pierwszy odwiedził Warszawę. Kilka dni wcześniej wystąpili na stadionie Wembley w Londynie, gdzie nagrywali koncertowe DVD.

Jeden z największych rockowych zespołów świata odwiedził Polskę 12 lipca 2019, w ramach triumfalnej światowej trasy koncertowej "THIS HOUSE IS NOT FOR SALE TOUR". Kilka dni wcześniej grupa zagrała wyprzedany koncert na stadionie Wembley w Londynie. Jak przyznał sam wokalista, był to jeden z najwspanialszych momentów w ich karierze. Pod sceną i na trybunach zgromadziło się 90 tys. fanów! Do sieci trafił właśnie fragment z tego wyjątkowego koncertu. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Podczas wizyty w Polsce zespół został bardzo ciepło przyjęty przez swoich fanów, którzy przygotowali dla nich dwie niespodzianki.  Pierwszą z nich była koszulka, którą podarowali Jonowi na lotnisku. Wokalista otrzymał t-shirt z nadrukiem wykonanym z ponad tysiąca zdjęć swoich sympatyków. Tak mu się on spodobała, że miał go na sobie podczas warszawskiego koncertu! 

Druga niepodziana była równie imponująca. Podczas piosenki "Wanted Dead or Alive" publiczność podniosła 12500 czerwonych kartek, które zostały podświetlone telefonami. Dzięki temu płyta i trybuny stadionu zamieniły się w polską flagę.

Byliście na koncercie w Warszawie?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!