Dziecięcy chór zaśpiewał przebój z nowego "Króla Lwa" [WIDEO]

Utwór "Spirit" pochodzi ze ścieżki dźwiękowej, filmowej wersji kultowej animacji Disneya. W takiej aranżacji brzmi magicznie. Posłuchajcie!

Za nami długo wyczekiwana premiera nowej wersji "Króla Lwa". Film trafił do polskich kin 19 lipca 2019 roku. Już w pierwszy weekend otwarcia produkcja Disneya pobiła rekord dla najlepiej zarabiającego filmu w kategorii bez ograniczeń wiekowych. Beyonce, która użyczyła głosu Nali nagrała specjalnie na potrzeby produkcji utwór "Spirit". 

Utalentowany chór dziecięcy Rise Up Children's Choir nagrał własną wersję tej piosenki. Powstał do niej również teledysk, który możecie zobaczyć poniżej.

 

W polskiej obsadzie filmu głosom bohaterom użyczą Marcin Januszkiewicz jako dorosły Simba, Zofia Nowakowska jako dorosła Nela. Oprócz nich usłyszymy również Wiktora Zborowskiego (Mufasa), Artura Żmijewskiego (Skaza), Michała Pielę (Pumba), Macieja Stuhra (Timon), Jerzego Stuhra (Rafiki), Piotra Polka (Zazu), Pawła Szymańskiego (młody Simba) i Polę Piłat (młoda Nala).

Animacja "Król lew" oryginalnie na ekrany kin trafła w 1994 roku i zdobyła dwa Oscary. Przez krytyków bajka opisywana była jako przeznaczone dla dzieci połączenie "Hamleta" i "Makbeta". Produkcja doczekało się kontynuacji "Król Lew II: Czas Simby" oraz "Król Lew III. Hakuna Matata".

Chór Rise Up Children's Choir przyjmuje dzieci od 8 do 18 roku życia. Wykonują piosenki z różnych gatunków muzycznych. Tak sami opisują swoją działalność:

Każde dziecko rodzi się z talentami i pasjami. Rise Up Children's Choir to miejsce, w którym młodzi wokaliście są zachęcani do realizowania swoich pasji i celebrowania życia poprzez twórczą ekspresję i osobiste odkrycia, zarówno jako członkowie chóru, jak i na co dzień.

Jak oceniacie ich wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!