Swingowy cover hitu A-ha "Take On Me" [WIDEO]

Ta kultowa piosenka z repertuaru zespołu A-ha doczekała się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie słyszeliśmy!

Ten wielki hit bardzo często do nas powraca w coraz to nowszych wersjach. Wcześniej mogliśmy usłyszeć go między innymi wykonanego przez sprzęt komputerowy, w 20 różnych stylach czy w akustycznej aranżacji. Teraz przyszła kolej na dosyć niespotykaną przeróbkę. Pewien swingowy zespół, który głównie wykonuje covery wielkich przebojów, postanowił nagrać własną wersję hitu "Take On Me". Zobaczcie wideo i sami oceńcie, jak sobie poradzili.

 

A-ha jest symbolem lat 80. W swojej twórczości zespół miesza elementy synth popu, rocka oraz popu. Debiutancki album „Hunting High And Low” otwiera największy przebój grupy - „Take On Me”. Popularność singla miała również spory wpływ na odbiór całego wydawnictwa oraz liczbę sprzedanych egzemplarzy. Do tej pory rozeszło się ponad dziesięć milionów kopii albumu, który uczynił z członków zespołu A-ha gwiazdy światowego formatu, a Magne Furuholmen, Morten Harket oraz Paul Waaktaar-Savoy na stałe wpisali się w historię muzyki.

Dziś, norweski zespół ma już na koncie dwanaście albumów studyjnych, miliony sprzedanych płyt, tysiące koncertów i niezapomniane przeboje. Doskonale znają ich również polscy fani. Ostatni raz w naszym kraju byli w 2009 roku, gdzie w listopadzie zagrali dla dziesięciotysięcznej publiczności na otwarciu Atlas Areny!

Przypominamy, że zespół A-ha w przyszłym roku wyrusza w trasę koncertową i zagra ponownie dla polskich fanów. Koncert „A-ha play hunting high and low live” odbędzie się 18 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie.

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!