Michał Szpak złożył hołd Korze [WIDEO]

Wokalista już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów coverami największych polskich przebojów. Tym razem sięgnął po klasyk z repertuaru zespołu Maanam. Publiczność była zachwycona!

Michał Szpak swoimi występami na żywo, zawsze zachwyca publiczność. Potrafi odnaleźć się dosłownie w każdym repertuarze i gatunku muzyki. Udowodnił to ponownie w miniony weekend podczas Top of The Top Festiwal w Sopocie. Zaśpiewał między innymi przebój "Raz dwa raz dwa" z repertuaru zespołu Maanam. Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

 

Oprócz Michała na scenie tego wieczoru wystąpili również m.in. Maryla Rodowicz, Jary Oddział Zamknięty, Pectus feat. Kasia Popowska, Sławek Uniatowski, Skaldowie i szkocka wokalistka Maggie Reilly znana z przebojów "Everytime We Touch" i "Moonlight Shadow" Mike'a Oldfielda.

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Jak Wam się podoba wykonanie Michała?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!