Polka pobiła rekord. Zagrała hit "Love Me Tender" na 71 instrumentach!

Utalentowanej polskiej artystce udało się zapisać w historii muzyki. Wykonała jeden z największych przebojów Elvisa Presleya na kilkudziesięciu instrumentach.

Natalia Jasińska z zawodu jest inżynierem automatyki i robotyki. Ukończyła również Szkołę Muzyczną. To właśnie muzyka jest jej największą pasją. Młoda artystka lubi stawiać sobie wysoko poprzeczkę. 

Udowodniła to ostatnio, udostępniając instrumentalną wersję hitu „Love Me Tender” Elvisa Presleya. Wykonała go na 71 różnych instrumentach w tym między innymi na gitarze, skrzypach, kontrabasie, saksofonie, ukulele, altówce, pianinie, akordeonie, trąbce czy wiolonczeli. Udało jej się ustanowić nowy Rekord Polski w największej liczbie wykorzystanych instrumentów do wykonania jednego utworu! 

 

„Love Me tender” to utwór autorstwa Elvisa Presleya i Kena Darby’ego. Piosenka została wydana w 1956 roku, jako singiel promujący film o tym samym tytule w reżyserii Davida Weisbarta. Jest to jedna z najczęściej coverowanych ballad w historii. Znalazła się na 437 miejscu w rankingu magazynu „Rolling Stone” 500 największych przebojów wszech czasów.

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!