"Milionerzy": Pytanie o zegarek Butcha z "Pulp Fiction"

Podczas środowego odcinka teleturnieju "Milionerzy" pan Błażej Stolarski z Bydgoszczy zmierzył się z trudnym pytaniem za 125 tys. zł.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. Zasady programu są proste. Gracz musi odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań. Do dyspozycji ma trzy koła ratunkowe.

W ostatnim odcinku padło pytanie za 75 tys. zł, które dotyczyło filmu Quentina Tarantino "Pulp Fiction". Brzmiało ono nastepująco:

Na czym wisiał zegarek Butcha w Pulp Fiction?

A) na kolczatce

B) na piesku dingo

C) na kangurku

D) na misiu koala

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście "C" na kangurku.

Uczestniczka nie była do końca pewna, którą odpowiedź zaznaczyć. Postanowiła zaryzykować i wybrała "B". Wróciła do domu z gwarantowaną kwotą 40 tys. zł. 

Teleturniej „Milionerzy” jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55.

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysockaz Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!