Chór nieznajomych zaśpiewał wielki przebój U2 "With Or Without You" [WIDEO]

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie przeboju U2.

Kanadyjski chór „Choir! Choir! Choir” podjął się niełatwego zadania, aby nauczyć grupę nieznajomych przeboju "With Or Without You" z repertuaru zespołu U2. Nie prowadzili żadnych castingów, dosłownie każdy, kto pojawił się tego wieczoru w pubie, mógł się wykazać swoimi umiejętnościami wokalnymi. Dali radę?

 

Ballada rockowa "With Or Without You" została wydana w 1987 roku na albumie "The Joshua Tree". Utwór został sklasyfikowany na 132. miejscu listy 500. utworów wszech czasów magazynu "Rolling Stone".

Chór Choir! Choir! Choir! założyli w 2011 roku Daveed Goldman i Nobu Adilman. Początkowo organizowali cotygodniowe spotkania w różnych klubach i pubach. Pomysł został tak dobrze przyjęty, że teraz z tego żyją. Ich występy w serwisie Youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Wcześniej mogliśmy usłyszeć ich genialne wykonania "You're The One That i Want" z Grease", "Toxic" z repertuaru Britney Spears czy "Believe" Cher. 

Jak Wam się podoba ich wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!