"Pogromcy duchów 3": Zobacz pierwsze wideo z planu

Kontynuacją kultowego filmu zajął się syn reżysera oryginału. Premiera produkcji zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

Na początku 2019 roku Studio Sony oficjalnie ogłosiło, że prace na planie kolejnej części komedii "Pogromcy Duchów" już wystartowały. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jason Reitman, syn Ivana Reitmana, czyli twórcy oryginału. Do sieci trafiło pierwsze wideo, na którym możemy zobaczyć, jak powstaje produkcja. 

Jeden z głównych aktorów Dan Aykroyd, który wystąpił również w poprzednich częściach, w wywiadzie z portalem „Comicbook” zdradził, że akcja filmu będzie rozgrywać się w 1969 roku w New Yersey. Zostanie w nim przedstawiona historia pierwszego spotkania trójki kolegów Venkmana, Stantza i Spenglera w czasach, gdy chodzili do liceum.

Jason napisał piękny scenariusz. Nie mogę zbyt wiele na ten temat powiedzieć. Na pewno fani zobaczą znajome twarze. Będzie to na pewno coś zupełnie innego od poprzednich dwóch filmów. Moim zdaniem tym razem będzie zdecydowanie więcej grozy i co najważniejsze zostaną w nim poruszane bardzo istotne problemy.

Ostatnio do obsady dołączył również popularny hollywoodzki aktor Paul Rudd

Komedia "Pogromcy Duchów" to trzech nieustraszonych naukowcach walczących z duchami, które zaatakowały Nowy Jork, zadebiutowała w kinach w 1984 roku i z miejsca stała się jedną z obowiązkowych pozycji filmowych na Halloween. Podobnie z nominowanym do Oscara przebojem Raya Parkera Juniora o tym samym tytule — czy ktoś nie zna tej wpadającej w ucho, chwytliwej melodii? Aż samemu chce się urządzić polowanie na przerażające istoty nie z tej planety.

Czekacie na ten film?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!