Kylie Minogue pokazała, jak powstawał klip do wielkiego hitu "In My Arms" [WIDEO]

Singiel znalazł się na albumie "X", który ukazał się w 2007 roku. Utwór przez wiele tygodni królował na pierwszych miejscach list przebojów na całym świecie.

Utwór "In My Arms" był drugim singlem promującym dziewiąty studyjny album Kylie Minogue. Pomysł na piosenkę podrzucił jej Calvin Harris, który jest jej współautorem. Piosenkarka już po pierwszym przesłuchaniu postanowiła, że kawałek znajdzie się na nowej płycie. Za reżyserię teledysku odpowiedzialna była Melina Matsoukas. Kylie udostępniła ostatnio na swoim kanale Youtube materiał zza kulis powstawania klipu. Widać, że świetnie się bawiła!

 

Jak przyznała sama artystka, praca nad albumem "X" była dla niej terapią, która pomogła jej przejść trudne chwile w życiu. Przypominamy, że w 2005 roku u piosenkarki zdiagnozowano raka piersi.

28 czerwca 2019 roku do sprzedaży trafił album "Step Back In Time: The Definitive Collection". Na nowym albumie oprócz premierowego utworu "New York City", znalazły się największe przeboje Kylie. 

Kylie Minogue urodziła się 28 maja 1968 roku Melbourne. Piosenkarka ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni "Golden" miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go single "Dancing" i "Stop me from Falling". Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Gwiazda w 2018 roku obchodziła swoje 50. urodziny.

Zobaczcie koniecznie nasze zestawienie, w którym przedstawiliśmy jej największe metamorfozy.

Do którego hitu Kylie wracacie najczęściej? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!