Chór nastolatków zachwycił jurorów "Mam talent" coverem Whitney Houston!

W amerykańskiej wersji programu "Mam Talent" zostali wyłonieni pierwsi uczestnicy, którzy wystąpią w półfinałach. Zakwalifikował się między innymi zespół Ndlovu Youth. Zobaczcie, jak sobie poradzili.

W ostatnim odcinku 12. edycji programu "America's Got Talent" występ w półfinałach zagwarantował sobie chór nastolatków Ndlovu Youth. Wykonali utwór "Higher Love" z repertuaru Whitney Houston i Kygo, który przez wiele rozgłośni radiowych został wybrany hitem wakacji 2019. Ich występ możecie zobaczyć poniżej. 

 

Na początku lat 90. Whitney Houston nagrała cover przeboju "Higher Love" Steve'a Winwooda z 1986 roku. Utwór ukazał się jedynie na japońskiej reedycji albumu artystki "I’m Your Baby Tonight". Jednak nikt o nim do tej pory nie słyszał. Norweski muzyk Kygo postanowił tchnąć w niego nowe życie i przygotował własną wersję, która bardzo szybko stała się wielkim hitem.

Program "America's Got Talent" zadebiutował w USA w 2006 roku. Już od pierwszego sezonu zyskał ogromna popularność na całym świecie. W jury 14. edycji zasiadają: Simon Cowell, Julianne Hough, Gabrielle Union oraz Howie Mandel,

Jak oceniacie ich wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!