Sinead O'Connor wykonała po latach hit "Nothing Compares 2 U" [WIDEO]

Artystka zapowiedziała powrót do koncertowania po ciężkich kilku latach. Zobaczcie, w jakiej jest formie.

Sinead O’Connor wystąpiła po raz pierwszy na żywo od wielu lat w programie The Late Late Show . Artystka wykonała emocjonalną wersję jednego ze swoich największych hitów „Nothing Compares 2 U”. Sinead udowodniła, że nadal jest w rewelacyjnej formie i tak, jak kiedyś potrafi wzruszać do łez. Uczciwie Was ostrzegamy, przygotujcie chusteczki!

 

Artystka zadedykowała ten występ swojemu zmarłemu przyjacielowi i autorowi tego przeboju Prince’owi.

Mam za sobą kilka bardzo ciężkich lat. Wiele przeszłam. Ta piosenka zawsze przypomina mi o kimś, kogo kochałam i kto odszedł. Chciałabym ją zadedykować Prince’owi. Kiedy zamykam oczy, śpiewając ten utwór, mówię właśnie do niego.

Przed Sinead O’Connor bardzo pracowity okres. Irlandzka gwiazda już niebawem wystąpi na festiwalu Feile w Tipperary. Później rozpocznie europejską trasę koncertową, która jest niemal w całości wyprzedana.

Jestem bardzo podekscytowana. Nie sądziłam, że ktokolwiek jest jeszcze mną zainteresowany. Myślałam, że nikt nie będzie chciał kupić biletów na moje koncerty. Okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Kocham swoich fanów. Nie mogę się doczekać, aby ich się z nimi spotkać!

Sinead O'Connor nie da pomylić się z żadną inną postacią na scenie muzycznej. To wokalistka obdarzona niezwykle wrażliwym, a jednocześnie psychodelicznym i niepokojącym głosem. Na swoim koncie ma kilkanaście albumów na koncie, ostatni "I’m not Bossy, I’m The Boss" ukazał się w 2014 roku.

Cobyście powiedzieli na koncert Sinead w Polsce?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!