Jak brzmi hit "Wannabe" Spice Girls w wykonaniu szczoteczek elektrycznych?

Jeden z największych przebojów Spice Girls doczekał się wielu coverów. Takiej przeróbki jednak jeszcze nie słyszeliśmy!

Spice Girls były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Ich największe przeboje doczekały się niezliczonej ilości coverów. W zakamarkach internetu znaleźliśmy jeden, który zdecydowanie wyróżnia się pomysłem na tle innych. 

Twórcy kanału Youtube "Device Orchestra" zamieszczają covery największych przebojów i tematów z filmów w wykonaniu urządzeń elektrycznych! Ostatnio na swój warsztat wzięli właśnie hit Spice Girls "Wannabe". Posłuchajcie, jak brzmi w wykonaniu elektrycznych szczoteczek do zębów!

 

Singiel „Wannabe” był pierwszym utworem promującym debiutancki album zespołu "Spice". Sprzedał się na całym świecie w nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy! Co ciekawe teledysk został nakręcony w jednym ujęciu bez żadnych cięć montażowych. Przedstawia on pięć szalonych dziewczyn, które wdzierają się do hotelu dla bogaczy i rozkręcają szaloną imprezę. Za reżyserię odpowiedzialny był Jhoan Camitz.

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!