Ralph Lauren zaprojektował kolekcję inspirowaną stylem Rachel Green z "Przyjaciół" [GALERIA]

Serial "Przyjaciele" jest już z nami od 25 lat. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu projektant Ralph Lauren stworzył kolekcję dedykowaną Rachel Green.

25 lat temu 22 września 2019 premierę miał pierwszy odcinek kultowego serialu "Przyjaciele". Przygotowano z tej okazji wiele niespodzianek dla fanów szóstki przyjaciół z Nowego Jorku. Na przełomie sierpnia i września w Warszawie odbywał się "FriendsFest", podczas którego każdy mógł odwiedzić mieszkanie Moniki, zasiąść na pomarańczowej kanapie czy zagrać na gitarze Phoebe. 

Ralph Lauren również postanowił uczcić jubileusz serialu w wyjątkowy sposób! Zaprojektował kolekcję "Wear To Work" inspirowaną stylem Rachel Green. W latach 90. wszystkie dziewczyny chciały wyglądać jak Jennifer Aniston w serialu "Przyjaciele" i mieć jej fryzurę. Premira linii ubrań odbędzie się 27 września w nowojorskim Bloomingdale’s, gdzie przypomnijmy również, pracowała postać grana przez Jennifer Aniston!

Kilka tygodni temu aktorka była gościem programu „The Ellen Degeneres Show”. Na pytanie prowadzącej, czy zgodziłaby się na udział w kontynuacji serialu „Przyjaciele”, odpowiedziała:

Dlaczego nie?! Jestem przekonana, ze zarówno dziewczyny, jak i chłopaki również by tego chcieli! Jesteśmy na to gotowi! Fantazjuje o tym! To była najlepsza praca, jaką kiedykolwiek miałam! Nie wiem, jakby to wyglądało po tylu latach, ale wiele seriali zostało wznowionych z powodzeniem. Myślę, że nasz również by sobie poradził.

- dodała Aniston.

Liczymy na to, że twórcy i osoby odpowiedzialne za serial to słyszały i coś z tym zrobią! Wspaniale by było ponownie zobaczyć szóstkę przyjaciół po 25 latach, prawda?

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

Chcielibyście zobaczyć dalsze losy Moniki, Rachel, Phoebe, Rossa, Joey'a i Chandlera? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!