Michael Buble zaśpiewał z polską fanką! [WIDEO]

Słynny kanadyjski wokalista wystąpił 20 września 2019 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Jedna z fanek, którą możecie znać z talent show, miała okazję zaśpiewać ze swoim idolem.

Kanadyjski wokalista przyjechał do Polski, aby promować swój najnowszy album "Love", który ukazał się 18 listopada 2018 roku. Michael Buble wystąpił 19 września w Atlas Arenie w Łodzi i dzień później w Tauron Arenie Kraków.

To właśnie w trakcie krakowskiego koncertu artysta przeżył szok, gdy zszedł do publiczności, aby zaśpiewać "When I Fall In Love". Wykonał go w duecie z Karoliną Leszko, którą możecie znać z programu "The Voice of Poland" i "Must Be The Music". Gdy zaczęła śpiewać, Buble był pod takim wrażeniem, że wyrwał jej mikrofon i powiedział:

Co to było?! Śpiewasz jak Celine Dion!

Zobaczcie nagranie:

 

Bublé sprzedał dotąd ponad 60 milionów płyt. Bestsellerem będzie z pewnością również jego najnowszy album "Love". Na krążku można znaleźć klasyki muzyki popularnej, takie jak “My Funny Valentine”, czy “La Vie En Rose”, w wysmakowanych aranżacjach i niepowtarzalnej interpretacji Michaela. Są tam również premierowe kompozycje, wśród których szczególne miejsce zajmuje utwór „Forever Now”, opowiadający o bezwarunkowej miłości ojcowskiej i płynącej z niej sile.

Byliście na koncercie Michaela?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!