Mariah Carey wyda ponownie świąteczny album na 25-lecie

W okresie Świąt Bożego Narodzenia każdy z nas nuci hit Mariah Carey "All I Want For Christmas Is You". Płyta, z której pochodzi ten wielki przebój, doczeka się reedycji!

Mariah Carey często powtarza, że największą frajdę sprawia jej śpiewanie świątecznych piosenek. Jej album „Merry Christmas”, z którego pochodzi jedna z przebój „All I Want For Christmas Is You” jest na to idealnym dowodem. Płyta sprzedała się na świecie w nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy! W 2019 roku mija 25 lat od wydania tego kultowego krążka. Z tej okazji Mariah postanowiła zrobić fanom niespodziankę. 

Artystka zapowiedziała na swoim Instagramie, że niebawem ukaże się reedycja płyty, która będzie zawierała kilka bonusów. Dodatkowo w zestawie znajdziemy między innymi  występ z Katedry Świętego Jana Bożego w Nowym Jorku (1994 rok) oraz nową wersję "Sugar Plum Fairy".

Pochodzący z 1994 roku utwór "All I Want for Christmas is You" rozszedł się w nakładzie 14 milionów kopii i pozostaje jednym z największych świątecznych singli. Piosenkarka wydała kilka lat temu zainspirowaną piosenką książkę dla dzieci. Niedawno piosenka pobiła kolejny rekord. Została odtworzona ponad 500 milionów razy w serwisie Spotify. 

Przyznajcie się, kiedy zaczynacie słuchać świątecznej muzyki? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!