Dubaj w wyjątkowy sposób uczcił 25-lecie serialu "Przyjaciele" [WIDEO]

Z okazji 25-lecia "Przyjaciół" na najwyższym wieżowcu świata została wyświetlona iluminacja przedstawiająca najważniejsze motywy z serialu.

25 lat temu 22 września 2019 premierę miał pierwszy odcinek kultowego serialu "Przyjaciele". Przygotowano z tej okazji wiele niespodzianek dla fanów szóstki przyjaciół z Nowego Jorku. Na przełomie sierpnia i września w Warszawie odbywał się "FriendsFest", podczas którego każdy mógł odwiedzić mieszkanie Moniki, zasiąść na pomarańczowej kanapie czy zagrać na gitarze Phoebe.

Ralph Lauren również postanowił uczcić jubileusz serialu w wyjątkowy sposób! Zaprojektował kolekcję "Wear To Work" inspirowaną stylem Rachel Green.

Natomiast w Dubaju na najwyższym budynku świata Burj Khalifa została wyświetlona iluminacja, która przedstawiająca najbardziej charakterystyczne elementy z serialu takie jak kolorowe fontanny, gitary, kanapy, parasolki, homary i kotki-śmierdziuszki. W tle leciała oczywiście piosenka "I'll Be There For You". Efekt był rewelacyjny. Zresztą sami zobaczcie!

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

A Wy jak świętowaliście 25-lecie "Przyjaciół"? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!