Zespół Backstreet Boys po raz pierwszy zaśpiewał na żywo nowy singiel "Let It Be Me"

Boysband połączył siły z popularnym producentem muzycznym Stevem Aokim. Wszystko wskazuje na to, że zespół Backstreet Boys pracuje nad nowym albumem.

Jak wszystkie świetne pomysły nowy singiel Backstreet Boys powstał w Las Vegas. Podczas koncertu Steve Aoki zaprosił na scenę popularny boysband, aby zaśpiewać z nimi wielki przebój "Everybody (Backstreet's Back)". To właśnie wtedy panowie wpadli na pomysł, aby wejść razem do studia. Jak się okazuje, zaledwie w ciągu jednego dnia udało im się nagrać utwór "Let It Be Me", który jest zapowiedzią większego projektu. 

Zespół Backstreet Boys był ostatnio gwiazdą podczas festiwalu iHeart Radio. Oprócz największych hitów wykonali po raz pierwszy na żywo nowy singiel. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

 

W 2019 roku zespół świętuje 20. rocznicy albumu "Millenium", który ukazał się 18 maju 1999 roku. Panowie w specjalnym oświadczeniu podziękowali swoim fanom:

Uwierzcie nam, kiedy mówimy, że nikt inny nie zbliża się do posiadania tak niesamowitych fanów, jak Wy! To musicie być Wy, nigdy nie bylibyśmy w stanie powiedzieć wystarczająco dużego „dziękuję”, ale chcieliśmy podzielić się czymś, aby pokazać, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni.

Jak Wam się podoba nowy singiel Backstreet Boys?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!