Łukasz Zagrobelny jako Krzysztof Krawczyk w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [WIDEO]

Za nami kolejny odcinek nowej serii programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszedł tym razem Łukasz Zagrobelny.

W ostatnim odcinku 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mogliśmy zobaczyć między innymi Łukasza Zagrobelnego. Wokalista miał przed sobą nie łatwe zadanie. Tym razem wystąpił jako Krzysztof Krawczyk i zaśpiewał przebój "Za Tobą pójdę, jak na bal". Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

 

W nowym sezonie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w ikony polskiej i światowej muzyki wcielają się: Ewelina Lisowska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Ruckgaber, Katarzyna Ptasińska, Łukasz Zagrobelny, Robert Koszucki, Jeremi Sikorski i Adam Strycharczuk.

Sprawdźcie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show!

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku.

Komu będziecie kibicować?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!