Jak brzmi hit Celine Dion "My Heart Will Go On" w rockowej aranżacji?

Jedna z najpopularniejszych piosenek filmowych doczekała się wyjątkowej przeróbki. Zobaczcie wideo.

Metalowy zespół Dragonforce podczas jednego z ostatnich koncertów zaskoczył publiczność nietypowym coverem. Panowie wykonali przebój z filmu "Titanic", który w oryginale śpiewa Celine Dion. Postawili jednak zagrać go w swoim stylu. Zobaczcie, co z tego wyszło. 

 

„My Heart Will Go On” pochodzi z wydanego w 1997 roku albumu Celine Dion „Let's Talk About Love”. Piosenka była skomponowana specjalnie na potrzeby filmu „Titanic”. Utwór został nagrodzony między innymi Oscarem w kategorii „Najlepsza oryginalna piosenka filmowa”, statuetką Grammy oraz Złotym Globem.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że polscy fani Celine Dion stworzyli wydarzenie na Facebooku, do którego może dołączyć każdy, kto chciałby zobaczyć artystkę w naszym kraju. Udało im się zachęcić do udziału w akcji ponad 3 tys. osób.

Po 12 latach artystka na specjalne zaproszenie Radia Złote Przeboje ponownie przyjedzie do Polski i to na dwa występy! Koncerty Céline Dion w naszym kraju odbędą się 23 maja 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi oraz dwa dni później - 25 maja 2020 roku w TAURON Arenie Kraków. Bilety do regularnej sprzedaży trafią 4 października 2019 roku o godzinie 10:00, a w otwartej przedsprzedaży dostępne będą dwa dni wcześniej. Kupić je będzie można poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com

Wybierzecie się na koncert Celine?.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!