Utalentowany muzyk wykonał przeboje Queen acapella [WIDEO]

Hity zespołu Queen to bez wątpienia jedne z najczęściej coverowanych utworów wszech czasów. Nie wszystkie są idealne, ale zdarzają się takie perełki jak ta, która chcemy Wam pokazać.

Utalentowanego Youtubera Jareda Halley'ego mogliście poznać dzięki coverowi "Africa" zespołu Toto, o którym pisaliśmy kilka miesięcy temu. Teraz muzyk postanowił spróbować swoich sił w zupełnie innym repertuarze. Wybrał największe przeboje Queen takie jak "Bohemian Rhapsody", "We Will Rock You", "Don’t Stop Me Now" i wykonał je w wersji acapella. Zobaczcie, jak sobie poradził.

 

Przypominamy, że kilka miesięcy temu utwór „Bohemian Rhapsody” przekroczył liczbę 1,6 miliarda odtworzeń w streamingu na całym świecie. Wynik ten to suma odtworzeń z wszystkich platform streamingowych takich jak Spotify, Apple Music czy Deezer oraz wyświetleń w na kanale Youtube. Na pozostałych miejscach uplasowały się następujące utwory „Smells Lile Teen Spirit” Nirvany, „Sweet Child O' Mine” i „November Rain” Guns N' Roses oraz „Take On Me” zespołu A-ha.

Piosenka ta zyskała drugie życie, dzięki filmowi „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera, który znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu najpopularniejszych muzycznych biografii. Obraz przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

Podoba Wam się jego wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!