"Personal Jesus": 500 muzyków wykonało hit Depeche Mode [WIDEO]

Marcin Michałowski
22.10.2019 10:58
Depeche Mode - Personal Jesus - 500 Hungarian musicians - Cityrocks Hungary - Kecskemét 2019

Depeche Mode - Personal Jesus - 500 Hungarian musicians - Cityrocks Hungary - Kecskemét 2019 (Youtube)

Węgierscy fani postanowili w wyjątkowy sposób zaprosić zespół Depeche Mode do swojego kraju. Zobaczcie, co przygotowali!

Zespół Depeche Mode jest uwielbiany przez europejską publiczność. Dowodem na to są wyprzedane trasy koncertowe, które przyciągają dziesiątki tysięcy fanów. W 2017 i 2018 roku Brytyjczycy promowali swój ostatni album "Spirit". Zagrali dla ponad 3 milionów widzów na 115 koncertach na całym świecie. Wygląda na to, ze węgierscy fani już się stęsknili za swoimi idolami. Przygotowali dla nich wyjątkową  niespodziankę. 500 muzyków zagrało wielki przebój "Personal Jesus". Wideo ma już blisko 300 tys. wyświetleń! 

 

Depeche Mode we współpracy z Trafalgar Entertainment, Sony Music Entertainment i BBH Entertainment, przygotowali film dokumentalny "SPIRITS IN THE FOREST", który zostanie pokazany w kinach na całym świecie wieczorem 21 listopada 2019 roku

Jestem niesamowicie dumny z tego, że mogę podzielić się tym filmem i jego potężną historią. To niesamowite jak muzyka wpływa na życie naszych fanów.

- komentuje Dave Gahan.

Zagłębiając się w emocjonujące historie sześciu fanów Depeche Mode, film łączy w sobie ekscytujące występy muzyczne nakręcone podczas ostatnich koncertów na trasie w słynnej berlińskiej Waldbühne („Scena leśna”) z osobistymi materiałami dokumentalnymi nakręconymi w rodzinnych miastach fanów z całego globu. Pokazuje nie tylko, w jaki sposób i dlaczego popularność i znaczenie zespołu stale rosną w trakcie ich kariery, ale zapewnia unikalne spojrzenie na niesamowitą moc muzyki do budowania społeczności, umożliwiania ludziom pokonywania trudności oraz łączenia ponad barierami związanymi z językiem, lokalizacją, płcią, wiekiem i okolicznościami.

wybierzecie się do kina?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!