Amerykańscy żołnierze zaśpiewali hit Golec uOrkiestra [WIDEO]

Takiego coveru własnego przeboju nie spodziewałby się chyba żaden polski artysta. Trzeba przyznać, że oficerowie poradzili sobie rewelacyjnie!

Żołnierze służący w The United States Air Force Band nagrali własną wersję wielkiego hitu "Ściernisco", z repertuaru zespołu Golec uOrkiestra. Członkowie armii Stanów Zjednoczonych chcieli w ten sposób przywitać polskich generałów w Waszyngtonie. Zobaczcie, jak sobie poradzili.

Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Gwarantujemy, że takiej wersji „Ściernisca” jeszcze nie słyszeliście. Dziękujemy amerykańskim żołnierzom służącym na co dzień w The United States Air Force Band, że wybrali właśnie nasz utwór do powitania polskich generałów w Waszyngtonie. To dla nas wielki zaszczyt! Air Force Band pozdrawiamy

- napisał w poście zespół Golec uOrkiestra.

Hit "Ściernisco" znalazł się na wydanym w 2000 roku albumie "Golec uOrkiestra 2". Krążek przez kilka tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu rankingu Oficjalnej Listy Sprzedaży albumów w Polsce.

Bracia Golec występują na scenie od 20 lat, jak sami przyznają, nie spodziewali się, że będą aż tak popularni. Jak ich to zmieniło? Posłuchajcie audycji "Rogalska od kuchni".

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!