Jak brzmi hit "Bohemian Rhapsody" wykonany a cappella w kościele? [WIDEO]

Marcin Michałowski
31.10.2019 10:33
Queen

Queen (Youtube (kadr z filmu Queen Rehearsing We Are The Champions In The Studio))

O tym, że głos Freddiego był jedyny w swoim rodzaju, nie musimy chyba nikogo przekonywać, ale posłuchajcie koniecznie tego wykonania!

Zespół Queen ma na swoim koncie wiele hitów, ale to właśnie „Bohemian Rhapsody”, jest zdecydowanie tym najpopularniejszym. Utwór doczekał się niezliczonej ilości coverów. Posłuchajcie nietypowej wersji tego przeboju, w której możemy usłyszeć jedynie nieziemski głos Freddiego w kościelnych murach.

 

Kilka miesięcy temu utwór „Bohemian Rhapsody” przekroczył liczbę 1,6 miliarda odtworzeń w streamingu na całym świecie. Wynik ten to suma odtworzeń z wszystkich platform streamingowych takich jak Spotify, Apple Music czy Deezer oraz wyświetleń w na kanale Youtube. Na pozostałych miejscach uplasowały się następujące utwory „Smells Lile Teen Spirit” Nirvany, „Sweet Child O' Mine” i „November Rain” Guns N' Roses oraz „Take On Me” zespołu A-ha.

Piosenka ta zyskała drugie życie, dzięki filmowi „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera, który znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu najpopularniejszych muzycznych biografii. Obraz przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!