"Titanic 2: Powrót Jacka". Zobacz zabawną parodię [WIDEO]

Wielu fanów filmu Jamesa Camerona zapewne ucieszyłaby informacja, że powstała kolejna część. Niestety to tym razem pokażemy Wam tylko parodię tego, co moglibyśmy zobaczyć na wielkim ekranie.   

Film "Titanic" miał premierę w 1997 roku i aż do wejścia do kin "Avatara" (grudzień 2009) pozostawał najbardziej dochodowym filmem w historii kina. Produkcja zdobyła aż jedenaście Oscarów. W ciągu ostatnich lat powstało wiele teorii spiskowych, dlaczego statek, który miał być niezniszczalny, zatonął? Dlaczego Rose udało się przeżyć, a Jack utonął?

Na to ostatnie pytanie spróbowali odpowiedzieć autorzy parodii "Titanic 2: Powrót Jacka". Profesjonalnie przygotowany zwiastun ma już blisko 6 milionów wyświetleń! Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Film Jamesa Camerona promowała ballada "My Heart Will Go On" Celine Dion. Był to najlepiej sprzedający się singel na świecie w 1998 roku. Utwór został nagrodzony między innymi Oscarem w kategorii „Najlepsza oryginalna piosenka filmowa”, statuetką Grammy oraz Złotym Globem. Do dziś uważany jest za jedną z najlepszych miłosnych ballad lat 90. Każdy, kto choć raz oglądał ten film, będzie kojarzył ten kawałek z tonącym statkiem.

Przypominamy, że Céline Dion po 12 latach na specjalne zaproszenie Radia Złote Przeboje ponownie przyjedzie do Polski i to na dwa występy! Koncerty Céline Dion w naszym kraju odbędą się 23 maja 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi oraz dwa dni później - 25 maja 2020 roku w TAURON Arenie Kraków. Bilety można nabyć poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!