Jak wyglądałby film oparty na piosence Toto "Africa"? [WIDEO]

Ta historia mogłaby sie wydarzyć naprawdę. Zobaczcie zabawny zwiastun/  

Niebawem do kin wejdzie film "Last Christmas" zainspirowany świątecznym przebojem zespołu Wham! i George'a Michael'a. Jest to pierwsza tego typu produkcja, ale czy ostatnia? O tym się przekonamy po premierze i opiniach widzów. 

O tym, że pomysłowość i kreatywność internautów nie ma granic, przekonaliśmy się już niejednokrotnie. Pewien youtuber stworzył zabawny filmik, który przedstawia, jak mógłby wyglądać film oparty na piosence zespołu Toto "Africa". 

Zobaczcie zwiastun:

 

W 1982 roku w sklepach muzycznych pojawiła się płyta "Toto IV.", z której pochodzi singiel "Africa", skomponowany przez Davida Paicha i Jeffa Porcaro. Tak Paich wspomina prace nad utworem:

Na początku lat 80. oglądałem wieczorne programy dokumentalne o strasznej sytuacji, jaka panowała w Afryce, o śmierci i głodzie. Te obrazy nie mogły opuścić mojej głowy. Próbowałem sobie wyobrazić, jakby to było żyć tam i co bym wtedy zrobił. Jest to bardzo wyjątkowa piosenka, która wiele dla nas znaczy.

Nie ma wielu zespołów w historii muzyki popularnej, które odcisnęły na niej tak wielkie piętno, jak Toto. Jeśliby policzyć płyty, które w sumie nagrali członkowie formacji, wyszłaby zdumiewająca liczba, przekraczająca 5000 tytułów, które sprzedały się łącznie w ponad 500 mln egzemplarzy. Wśród nich znajdziemy więcej niż 200 albumów z nominacjami do Grammy.

Myślicie, ze to dobry pomysł na film?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!