"All I Want For Christmas Is You": Zobacz archiwalny występ Mariah Carey

Utwór znalazł się na reedycji albumu "Merry Christmas", który w tym roku świętuje 25-lecie.

Ostatnio do sieci trafiła nowa wersja teledysku do wielkiego hitu "All I Want for Christmas Is You". Znalazły się w nim niepublikowane wcześniej nagrania, które nie zostały wykorzystane w oryginalnym klipie. Teraz artystka udostępniła kolejne archiwalne nagranie z koncertu w kościele St. John The Divine z 1994 roku. Tym razem jest to utwór "All I Want for Christmas Is You". Możecie go posłuchać poniżej.

 

Mariah Carey nie bez powodu jest nazywana Królową Świąt Bożego Narodzenia. W 2019 roku mija 25 lat od premiery kultowego albumu „Merry Christmas”. Z tej okazji ukazało się specjalne, dwupłytowe wydanie tego albumu. Nowa edycja Deluxe Anniversary Edition zawiera oryginalny album oraz dodatkową płytę z wcześniej niepublikowanymi utworami z koncertu Mariah z 1994 roku, unikalnymi remiksami, nową, świąteczną wersją „Sugar Plum Fairy” i dodatkowymi utworami świątecznymi.

Album "Merry Christmas" uzyskał certyfikat 6-krotnej platyny przyznany przez amerykańskie stowarzyszenie Recording Industry Association (RIAA). Na całym świecie sprzedano ponad 15 milionów egzemplarzy.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!