Jennifer Lopez zatańczyła na scenie ze swoją 74-letnią mamą! [WIDEO]

Po obejrzeniu tego nagrania nie mamy już wątpliwości po kim J.Lo odziedziczyła sceniczną charyzmę.

Fani artystki z niecierpliwością wyczekują nowej płyty. Według nieoficjalnych informacji płyta miała się ukazać jeszcze w 2019 roku. J.Lo jest w ostatnim czasie bardzo aktywna zawodowo. Oprócz kariery aktorskiej i udziału w dwóch dużych produkcjach wyruszyła w trasę koncertową "It's My Party Tour". Podczas jednego z koncertów artystka zaprosiła na scenę swoją mamę Guadalupe Rodríguez, która świętowała tego wieczoru 74. urodziny. Wykonały razem układ choreograficzny do przeboju "Hold It Don't Drop It". Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Jennifer niejednokrotnie powtarzała, ze rodzina jest dla niej najważniejsza i ją zawsze stawia na pierwszym miejscu. Pod zamieszczonym filmikiem napisała.

Ludzie pytają mnie, skąd czerpię energię, chęci i ruchy taneczne... Teraz już wiecie. Guadalupe, moja mama... Od kiedy pamiętam, widziałam, jak tańczy, śmieje się i rozświetla każdy pokój, w którym się pojawia. Jest definicją młodości i wieczności w każdym wieku. Kochała muzykę, filmy, historię, musicale, wierzy w prawdziwą miłość… I to wszystko mi przekazała. Sprawiłaś, że dzisiaj jestem, jaka jestem...

Jennifer Lopez urodziła się 24 lipca 1969 roku w Nowym Jorku. Od zawsze potrafiła świetnie łączyć swoją karierę aktorską i muzyczną. Już wieku 17 lat zagrała pierwszą rolę w filmie „Moja mała dziewczynka”. Tańczyła między innymi u boku New Kids on the Block i Janet Jackson.

W 1997 roku była nominowana do Złotego Globu za film „Selena”, który otworzył jej drzwi do świata kina. Jej debiutancki album „On the 6” z 1999 roku pokrył się potrójną platyną. Jennifer wydała 8 studyjnych albumów, sprzedając łącznie blisko 80 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie.

Co byście powiedzieli na koncert J.Lo w Polsce? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!