"Top Gun: Maverick": Zobacz kulisy powstawania nowej części kultowego filmu [WIDEO]

Kilka dni temu do sieci trafiła pierwsza zapowiedź długo wyczekiwanego filmu Josepha Kosinskiego. Zobaczcie wideo za kulis.

Kolejna część kultowego filmu "Top Gun: Maverick" trafi do kin 26 czerwca 2020 roku. Na ekranie ponownie zobaczymy Toma Cruisa, który wcieli się w rolę Pete'a "Mavericka" Mitchella. Aktor zapewnił w jednym z wywiadów, ze nowy film klimatem przypominać będzie swego poprzednika. Maverick tym razem będzie instruktorem w prestiżowej szkole lotnictwa.

Zobaczcie kulisy powstawania produkcji:

 

Za reżyserię odpowiedzialny jest Joseph Kosinski, z którym Tom Cruise miał okazję wcześniej pracować przy produkcji "Niepamięć". Reżyser na koncie ma również "Tron: Dziedzictwo".

Oprócz Toma Cruise’a w filmie zobaczymy również Vala Kilmera, z którym w poprzedniej części główny bohater rywalizował. Poza tym w obsadzie znaleźli się również Ed Harris, Jennifer Connelly oraz Jon Hamm.

Pierwsza część filmu "Top Gun" miała miejsce w 1986 roku. Fabuła produkcji przedstawia losy szkoły lotniczej Top Gun w Stanach Zjednoczonych oraz o życiowych i zawodowych zmaganiach pilotów marynarki wojennej. Głównymi bohaterami są Maverick i Goose dwaj piloci marynarki udowadniający z każdym lotem, że są najlepsi w dywizjonie.

Wybierzecie się do kina?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!