"Som w doma": Zobacz śląską parodię "Kevina Samego w Domu" [WIDEO]

Jedna z najpopularniejszych świątecznych komedii od lat jest nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Co powiedzielibyście jednak na taką wersję?

Emisję „Kevina samego w domu” w okresie Bożego Narodzenia należy uznać za swego rodzaju telewizyjną tradycję. Co roku w grudniu pada pytanie nie o to, czy film zostanie wyświetlony, lecz kiedy i w której stacji. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak brzmiałby śląski lektor podłożony do świątecznej komedii, to mamy dla Was odpowiedź. Twórcy kanału "Niklaus Pieron" stworzyli własną wersję zwiastuna "Kevina Samego w Domu".

Zobaczcie: 

 

Przypominamy, że „Kevin Sam w Domu” doczeka się nowoczesnej wersji! Film będzie dostępny na nowej platformie streamingowej Disney+. Pod koniec 2019 roku poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące obsady i fabuły produkcji. Na ekranie zobaczymy między innymi Archiego Yatesa, Ellie Kemper i Roba Delaney'a. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Dan Mazer, a scenariusz napisał duet Mikey Day i Streeter Seidell.

Jak zapowiedzieli twrócy, mimo że będzie to reboot na podstawie oryginału, fabuła i bohaterowie zostaną lekko zmienione. Archie nie będzie odgrywał roli Kevina McCallistera tylko, zagra zupełnie nowe dziecko. Akcja filmu ma być osadzona w obecnych czasach. Bez zmian pozostanie motyw przewodni filmu, czyli rodzina wyjeżdża na wakacje i zapomina o swoim najmłodszym dziecku. 

Jak Wam się podoba taka wersja świątecznej komedii?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!