Michał Szpak wzruszył publiczność hitem "I Will Always Love You" [WIDEO]

Wokalista już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów coverami największych przebojów. Tym razem sięgnął po klasyk z repertuaru Dolly Parton. Publiczność była zachwycona!

Michał Szpak swoimi występami na żywo, zawsze zachwyca publiczność. Potrafi odnaleźć się dosłownie w każdym repertuarze i gatunku muzyki. Udowodnił to ponownie podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Katowicach. Zaśpiewał między innymi przebój "I Will Always Love You" z repertuaru Dolly Parton. Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

 

Oprócz Michała na scenie tego wieczoru wystąpili również m.in. Sławomir, Cleo, Maciej Maleńczuk, Piersi, DJ Bobo, Enej czy zespół Feel.

Raczej nie ma na świecie osoby, która nie kojarzyłaby filmu "Bodyguard". Trudne, miłosne relacje gwiazdy muzyki, Rachel Marron (granej przez Whitney) i jej ochroniarza, Franka Farmera (w tej roli Kevin Costner), wzruszały widzów w chwili premiery w 1992 roku. Towarzysząca filmowi piosenka "I Will Always Love You", praktycznie z miejsca stała się hitem.

Od tamtego momentu utwór, kojarzony jest przede wszystkim z Whitney Houston. Jednak mało kto wie, że nie jest to jej kawałek! Jego pierwotną wersję, wydała w 1974 roku piosenkarka country, Dolly Parton. Utwór napisała po rozstaniu z Porterem Wagonerem, z którym prowadziła również program w telewizji. Niestety pan Wagoner nie docenił gestu i pozwał Dolly Parton, za złamanie umowy i odejście z programu.

Jak Wam się podoba jego wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!