Chór nieznajomych zaśpiewał hit Elvisa Presleya "Suspicious Minds" [WIDEO]

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie przeboju Elvisa Presleya.

Kanadyjski chór „Choir! Choir! Choir” podjął się niełatwego zadania, aby nauczyć grupę nieznajomych przeboju "Suspicious Minds" z repertuaru Elvisa Presleya. Nie prowadzili żadnych castingów, dosłownie każdy, kto pojawił się tego wieczoru w pubie, mógł się wykazać swoimi umiejętnościami wokalnymi. Jak sobie poradzili?

 

Chór Choir! Choir! Choir! założyli w 2011 roku Daveed Goldman i Nobu Adilman. Początkowo organizowali cotygodniowe spotkania w różnych klubach i pubach. Pomysł został tak dobrze przyjęty, że teraz z tego żyją. Ich występy w serwisie Youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Wcześniej mogliśmy usłyszeć ich genialne wykonania "You're The One That I Want" z "Grease", "Toxic" z repertuaru Britney Spears czy "Believe" Cher.

Trwają właśnie prace na planie filmu biograficznego o życiu Elvisa Presleya. Historię króla rock'n'rolla przedstawi reżyser Baz Luhrmann. Ma na swoim koncie takie kultowe produkcje jak „Moulin Rouge!” czy „Wielki Gatsby”. 

W głównej roli zobaczymy Austina Butlera. Aktor zagra u boku Toma Hanksa, który wcieli się w Colonela Toma Parkera, managera Elvisa. Fabuła filmu ma być skupiona właśnie na relacji między Królem Rock'nRolla a jego managerem. To Parker pomógł zbudować karierę Elvisa zupełnie z niczego. Mówi się również, że był niesamowicie despotyczny. Krążą nawet plotki, że to on zabrał połową prywatnego majątku Presleya.

Jak Wam się podoba ich wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!