"Ziga i jakoś dzioucha": Zobacz śląską parodię filmu "Titanic" [WIDEO]

Co powiedzielibyście na takiego lektora?

Film "Titanic" miał premierę w 1997 roku i aż do wejścia do kin "Avatara" (grudzień 2009) pozostawał najbardziej dochodowym filmem w historii kina. Produkcja zdobyła aż jedenaście Oscarów. 

Twórcy kanału Niklaus Pieron przygotowali śląską parodię jednej z najbardziej romantycznych scen w historii kina. Zobaczcie!

 

Film Jamesa Camerona promowała ballada "My Heart Will Go On" Celine Dion. Był to najlepiej sprzedający się singel na świecie w 1998 roku. Utwór został nagrodzony między innymi Oscarem w kategorii „Najlepsza oryginalna piosenka filmowa”, statuetką Grammy oraz Złotym Globem. Do dziś uważany jest za jedną z najlepszych miłosnych ballad lat 90. Każdy, kto choć raz oglądał ten film, będzie kojarzył ten kawałek z tonącym statkiem.

Przypominamy, że Céline Dion po 12 latach na specjalne zaproszenie Radia Złote Przeboje ponownie przyjedzie do Polski i to na dwa występy! Koncerty Céline Dion w naszym kraju odbędą się 23 maja 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi oraz dwa dni później - 25 maja 2020 roku w TAURON Arenie Kraków. Bilety można nabyć poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com

Jak Wam się podoba taka wersja "Titanica"?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!