Smutny klaun wzruszył jurorów coverem hitu "I Want To Know What Love Is"

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak brzmiałaby piosenka tytułowa z filmu "Titanic" w wersji rockowej, to posępny klaun rozwieje Wasze wątpliwości. Zobaczcie wideo.

Pamiętacie smutnego klauna, który śpiewał przeboje zespołu AbbaDancing Queen” i "Chiquitita"? Teraz postanowił wziąć na warsztat jeden z największych przebojów Mariah Carey, a mowa oczywiście o "I Want To Know What Love Is". Zrobił to jednak w swoim depresyjnym stylu. Puddles Pity Party wystąpił w programie "America's Got Talent: The Champions". Zobaczcie, jak sobie poradził.

 

Na swoim kanale „Puddles Pity Party” publikuje smutne covery największych hitów. Posępny klaun swoją karierę muzyczną rozpoczął zupełnie przez przypadek. Po raz pierwszy wystąpił dwadzieścia lat temu na pchlim targu w Atlancie. Namówił go do tego jego przyjaciel. Wtedy właśnie jego talent docenili lokalni właściciele pubów, którzy zaczęli go później zapraszać do siebie na koncerty. Aktualnie „Puddles Pity Party” koncertuje po całym świecie i występuje na największych festiwalach.

Jak Wam się podoba jego wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!