Naśladowca Freddiego w coverze Queen "Who Wants To Live Forever" [WIDEO]

W 2011 roku Roger Taylor zorganizował konkurs na członków zespołu Queen Extravaganza. Bezkonkurencyjny okazał się Marc Martel, którego głos zachwycił miliony internautów.

Marc Martel ma głos jedyny w swoim rodzaju. Udowodnił to niejednokrotnie wykonując przeboje zespołu Queen. Jego występy w serwisie Youtube mają łącznie ponad 40 milionów wyświetleń. Artysta udostępnił ostatnio na swoim kanale najnowszy cover hitu „Who Wants To Live Forever”. Wideo robi furorę w sieci. Sami oceńcie, jak sobie poradził!

 

Martel urodził się 16 października 1976 roku w Montrealu. Rodzice zaszczepili w nim miłość do muzyki już w dzieciństwie. Ma na swoim koncie współpracę z zespołem Downhere, z którym wydał 10 albumów. Ich drogi rozeszły się w 2011 roku, kiedy muzyk postawił na solową karierę. Jego debiutancki album pod tytułem „Impersonator” ukazał się 30 września 2014 roku.

Na początku 2018 roku Marc wydał epkę „My Way, Vol. 1”. Znalazło się na niej sześć coverów między innymi „Take On Me” grupy A-ha, „God Only Knows” The Beach Boys, „My Way” Franka Sinatry oraz oczywiście piosenka z repertuaru zespołu QueenDon't Stop Me Now”.

Jak oceniacie jego talent? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!