Zobacz kulisy powstawania filmu "365 dni" [WIDEO]

"365 dni" zdominowało kina i zdeklasowało konkurencję. W ciągu trzech tygodni od premiery pierwszy polski film erotyczny obejrzało już ponad 1,5 miliona widzów. To zdecydowanie największa widownia w polskich kinach w 2020 roku.

Film „365 dni” w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa trafił na ekrany kin 7 lutego 2020 roku i z miejsca stał się wielkim hitem. W ciągu trzech tygodni od premiery film obejrzało już ponad 1,5 miliona osób. Blanka Lipińska udostępniła na swoim youtubowym kanale kulisy powstawania produkcji. Zobaczcie, jak wyglądały prace na planie najgorętszego filmu tego roku.

 
 

365 dni” to film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomka Mandesa. Choć premierę miał 7 lutego, rozpalał do czerwoności jeszcze długo przed nią. Gorący zwiastun sprawił, że o możliwość obejrzenia „365 dni" zaczęły dopytywać rzesze widzów z całego świat m.in.: Rosji, Niemiec, Francji, Brazylii czy Australii.

W filmie „365 dni” występują m.in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Przemysław Sadowski oraz Michał Mikołajczak. Autorem zdjęć jest Bartek Cierlica.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!