Młody aktor jako w Phil Collins w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [WIDEO]

Powrócił jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto powalczy o główną nagrodę.

W pierwszym odcinku 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mogliśmy zobaczyć między innymi Karola Dziubę. Aktor miał przed sobą trudne zdanie. Wykonał utwór "One more night" z repertuaru Phila Collinsa. Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

 

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 13. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powróci na antenę już na wiosnę!

Swoich sił w programie próbować będą Gosia Andrzejewicz, Natalia Avelon, Kamila Boruta, Paweł Czadoman Dudek, Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz i Maurycy Popiel.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show.

Jak oceniacie jego wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!