"Milionerzy": Padło kolejne pytanie o milion złotych

W poniedziałkowym odcinku teleturnieju "Milionerzy" pan Marcin o mały włos nie został nowym milionerem! Zobaczcie, które pytanie sprawiło mu najwięcej problemów.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W jednym z ostatnich odcinków programu pan Marcin odpowiedziała prawidłowo niemal na wszystkie pytania. Problem pojawił się dopiero przy pytaniu za milion złotych! Brzmiało ono następująco:

Każda barwa składowa światła białego rozchodzi się w ciałach przezroczystych z inną prędkością. Największą prędkość ma:

A. Czerwona

B. Pomarańczowa

C. Żółta

D. Fioletowa

Prawidłowa odpowiedź to "A", czyli "Czerwona".

Pan Marcin miał sporo problemy z tym pytaniem. Wykorzystał wszystkie koła ratunkowe, dlatego postanowił zakończyć grę na tym etapie.

Teleturniej „Milionerzy” jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55.

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysockaz Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!