Wokalista R.E.M zaśpiewał w hołdzie ofiarom epidemii

Artysta poprosił również fanów o potraktowanie obecnej sytuacji poważnie i pozostanie w domach.

Michael Stipe podobnie jak Sting wykorzystał okres kwarantanny, aby połączyć się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artysta udostępnił na Twitterze filmik, w którym możemy usłyszeć jeden z najpopularniejszych utworów zespołu R.E.M "It’s The End Of The World As We Know It (And I Feel Fine)". Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

W dalszej części nagrania Stipe poprosił fanów, aby dbali o swoje zdrowie i ich najbliższych.

Oto znaleźliśmy się w czasach koronawirusa. Pamiętajcie, są cztery zasady, których musimy przestrzegać. Najważniejsze to abyśmy pozostali w domach! Nie wychodźcie, o ile nie musicie, chyba że jest to coś ważnego. Po drugie myjcie ręce, dokładnie! Po trzecie zachowuj się, jakbyś był chory i nie zarażaj innych. Zadbaj o izolację. Po czwarte zwróć uwagę, skąd czerpiesz informacje. Ważne, aby były one z wiarygodnych źródeł. 

Jeśli nie macie pomysłów, co robić w wolnym czasie podczas kwarantanny mamy dla Was kilka propozycji. Możecie posłuchać naszych podcastów, rozwiązać ciekawe quizy lub obejrzeć występy największych gwiazd w studiu Radia Złote Przeboje.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!