Karolina Leszko zaśpiewała hit "Shallow" i jurorom opadły szczęki!

Pamiętacie polską fankę z koncertu Michael'a Buble, która zaskoczyła go swoim głosem? To właśnie była Karolina Leszko, która próbuje teraz swoich sił w nowym talent show.

W wiosennej ramówce telewizji Polsat wystartowała pierwsza polska edycja programu "The Fourth. Bitwa o sławę". W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć między innymi występ Karoliny Leszko, która musiała ponownie zawalczyć o swoje miejsce w programie. Wokalistka wykonała przebój "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy". Zobaczcie, jak sobie poradziła!

 

Talent polskiej piosenkarki docenił sam Michael Buble, stwierdzając, że śpiewa jak Celine Dion! Podczas koncertu w Krakowie zaśpiewali wspólnie utwór "When I Fall In Love".

Zasady show "The Fourth. Bitwa o sławę" są proste. Uczestnikami są utalentowani wokaliści wyłonieni podczas castingu. Sam program składa się dwóch etapów. W pierwszym uczestnik śpiewa przed jurorami i publicznością zgromadzoną w studio. Jeśli wokalista otrzyma 3 X TAK od jury, przechodzi dalej i staje do bitwy z jednym z uczestników z tzw. wielkiej czwórki. Wówczas to publiczność głosuje, kto z tej dwójki zostaje w show. Raz wygrany pojedynek oznacza automatyczny awans do kolejnego odcinka. 

Zwycięzca otrzymuje kontrakt z wytwórnią muzyczną oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł.

Jak oceniacie jej wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!