Balkonowa wersja przeboju "Bohemian Rhapsody" hitem internetu! [WIDEO]

Warszawiacy podobnie jak Włosi wszyli na balkony, aby dodać sobie otuchy. Zobaczcie wideo, które pobija sieć.

Od tygodnia w całej Polsce trwa akcja #Zostańwdomu z powodu rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa. Włosi pokazali na swoim przykładzie, ze nawet w najtrudniejszych sytuacjach można wspierać się nawzajem muzyką, pozostając w domu. Mieszkańcy warszawskiej Chomiczówki również mieli ostatnio okazję wysłuchać wyjątkowego koncertu na balkonie. 

Uczestnik programu "The Fourth. Bitwa o sławę" Sami Harb wykonał ze swojego mieszkania kilka przebojów w tym między innymi "Bohemian RhapsodyQueen i "My Heart Will Go On" Celine Dion. Nagrania robią furorę w sieci. Możecie je zobaczyć poniżej. 

Jeśli nie macie pomysłów, co robić w wolnym czasie podczas kwarantanny mamy dla Was kilka propozycji. Możecie posłuchać naszych podcastów, rozwiązać ciekawe quizy lub obejrzeć występy największych gwiazd w studiu Radia Złote Przeboje.

W ramach akcji #Zostańwdomu z Radiem Złote Przeboje zachęcamy Was również do wzięcia udziału w naszym plebiscycie, w którym wybieramy najlepszą "balkonową piosenkę". Zagłosować możecie pod tym adresem

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!