Lenny Kravitz również zaśpiewał dla fanów na Facebooku [WIDEO]

Artysta poprosił fanów o potraktowanie obecnej sytuacji poważnie i pozostanie w domach.

Lenny Kravitz podobnie jak Michael Stipe i Bono wykorzystał okres kwarantanny, aby połączyć się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Posłuchajcie!

Jesteśmy jednością. Jeśli ten problem dotyka kogoś na jednym końcu świata, ma to wpływ na nas wszystkich! Modlę się o Wasze zdrowie i mam nadzieję, ze gdy to się skończy, ruszymy dalej w życie, będąc lepszymi wersjami samych siebie!

- napisał artysta.

Przypominamy, że na 15 czerwca 2020 roku zaplanowany jest koncert Lenny'ego w Gliwicach. Na ten moment nie ma żadnych informacji od organizatorów, czy wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem. 

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 30-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza określony gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70. kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy® i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii "Best Male Rock Vocal Performance".

Dotychczasowe albumy studyjne artysty sprzedały się w nakładzie ponad 40 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie, wcielając się w rolę Cinny w filmie "Igrzyska śmierci" i "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia". Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach "Hej, Skarbie" i "Kamerdyner". Jego firma Kravitz Design Inc. w swoim dorobku posiada imponujące portfolio godnych uwagi przedsięwzięć, które obejmują nieruchomości hotelowe, projekty mieszkaniowe, prywatne rezydencje i legendarne marki, takie jak Rolex, Leica i Dom Perignon.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!