Brian May nauczy Cię, jak grać "Bohemian Rhapsody"! [WIDEO]

Gitarzysta zespołu Queen również postanowił zapewnić swoim fanom rozrywkę na czas kwarantanny. Zobaczcie, co przygotował!

Teraz i Wy możecie przez chwilę poczuć się, jak gwiazda rocka! Brian May już o to zadba. Gitarzysta legendarnego zespołu Queen w ostatniej relacji na żywo na Instagramie, pokazał, jak się prawidłowo wykonuje przebój "Bohemian Rhapsody" na gitarze! Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

 

Kilka miesięcy temu utwór „Bohemian Rhapsody” przekroczył liczbę 1,6 miliarda odtworzeń w streamingu na całym świecie. Wynik ten to suma odtworzeń z wszystkich platform streamingowych takich jak Spotify, Apple Music czy Deezer oraz wyświetleń w na kanale Youtube. Na pozostałych miejscach uplasowały się następujące utwory „Smells Lile Teen Spirit” Nirvany, „Sweet Child O' Mine” i „November Rain” Guns N' Roses oraz „Take On Me” zespołu A-ha.

Piosenka ta zyskała drugie życie, dzięki filmowi „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera, który znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu najpopularniejszych muzycznych biografii. Obraz przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!